کارخانه


ماموریت ما این است که در خط مقدم فن آوری باقی بمانیم و به پیشرفت سیستم های صوتی در زمینه ساخت و ساز بلندگو، طراحی و عملکرد موسیقی بپردازیم.

 
 
 

کارخانه


اسپیکرهای ساخته شده در اینجا تحت برند جاز معرفی میشوند و فن آوری پیشرفته و با تکنولوژی بالا ما با نام High-Fi Technologies شناخته می شوند. برای مدت سه دهه شرکت ما سیستم های صوتی را با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک های ساخت داخلی تولید و به بازار عرضه میکند. مدتها قبل از اینکه تولید اسپیکر فراگیر شود ما به میزان قابل توجهی از ساختار داخلی استفاده می کردیم تا کاهش نویز و یا ارتعاش در پنل های کابینت داشته باشیم. با کاهش این نویز، تمرین طراحی مهندسی خوب و اجرای اجزای متقاطع و واحدهای درایو با کیفیت بالا، کارخانه جاز قادر به تولید یکی از بهترین سیستم های صوتی موجود برای پخش موسیقی است. ما قصد داریم که این هدف مادام العمر را در قرن بیست و یکم نیز ادامه دهیم!


 
 
هرچند کارخانه جاز از نظر تکنولوژیکی پیشرفته ترین نوع در بین رقباست اما هیچ چیز به طور کامل به ماشین ها سپرده نشده است ... همیشه مجموعه ای از دست ها و چشم ها درگیر کار هستند. هر چیزی که از کارخانه بیرون می آید به صورت دستی بررسی می شود و کارخانه را ترک نمی کند مگر آنکه بی عیب و نقص باشد.
 
 
 
 
 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: