هر چیزی که گوش می کنید سزاوار یک صدای شفاف و واضح است. با نصب اسپیکرهای جاز در سراسر خانه خود، نهایت قدرت، وضوح و تاثیر باس عمیق را در تمام فیلم های مورد علاقه خود، برنامه های تلویزیونی و موسیقی از عادی به فوق العاده بالا ببرید.

 
 

طراحی کابینت


شکل هندسی کابینت ها از لحاظ کامپیوتری بهینه شده است و روکش های چوبی بهم پیوسته با استفاده از دست به کار گرفته شده اند تا تشعشع ثانویه از دیوارهای کابینت و امواج ناخواسته به حداقل برسند. اسپیکرها با تغییر شکل لایه محدود برای جذب ارتعاشات باقی مانده و از بین بردن هر رزونانس پانل، بازتاب های سرگردان و یا اثرات جانبی باکس ساخته شده، مهندسی شده اند تا بتوانند خلوص صدا را نمایان سازند.

 
 

پایه و ستون ها


با توجه به مشخصه جاز که همان اهمیت به جزئیات است اسپیکرها روی پایه های سه و پنج قسمتی ساخته شده اند، مجموعه پایه و ستون فقرات به راحتی توسط پیچ های مرتب پنهان تنظیم شده اند. در مواردی، اسپیکرها دارای یک کانال مخصوص برای نگه داشتن کابل کشی دور از دید هستند. همچنین پایه ها برای حداکثر استحکام طراحی شده اند تا از سقوط اسپیکر جلوگیری کنند

Uni-Q باند


در قلب اسپیکر یک تکرار نوآوری خیره کننده JAZZ: Uni-Q وجود دارد. یک تیوتر گنبدی آلومینیومی با ضخامت 25 میلیمتر (1 اینچ) دقیقا در مرکز آکوستیک میدرنج 125 میلیمتری (5 اینچ) بسیار پیشرفته که هر دو به عنوان یک منبع منفرد عمل می کنند که به طور مساوی با یک میدان صدای بی عیب و نقص طبیعی، بدون توجه به جایی که شما نشسته اید صدا را به گوش شما میرسانند. تفکیک تمام تناقضات صدای انسان،از زمزمه کردن تا سخنرانی و یا آواز خواندن،به طوری که به نظر می رسد شخص در اتاق با شما حضور دارد.

طراحی متقاطع


مهندسین جاز شبکه ایده آل کراس اور را جزء به جزء به صورت تکی و گروهی با کامپیوتر مدل کردند تا قطعاتی را انتخاب کنند که کمترین اعوجاج و ملایم ترین واکنش را داشته باشند. کمال گرایی طول میکشد اما تفاوت در ساده شنیدن است. هیچ چیز نادیده گرفته نشده است حتی کراس اور های مرجع بر روی صفحه های جداگانه و جدا از دیواره کابینت نصب شده اند تا لرزش و تداخل را به حداقل برساند.

 

اگر میخواهید صدای استریو را به سیستم پخش خانگی خود اضافه کنید، باید این کار را یک بار و درست انجام دهید است. به همین دلیل اسپیکرهای جاز برای شما مناسب هستند. بلندگوها از نظر مغناطیسی محافظت می شوند تا از تداخل هایی که می توانند به تلویزیون شما صدمه بزنند جلوگیری کنند. ما تمام اجزای سیستم را برای همکاری با یکدیگر طراحی کرده ایم و عملکرد صوتی غنی، واقع بینانه و همه جانبه را با تأیید جلوه های صوتی ایجاد کرده ایم. این سیستم زیبا نیز می باشد. در سبک های مشکی براق، سفید و متناسب با هر دکور.

 
Jazz never easierJazz never better
 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: